Campshop nareszcie jest!

masz na handel militaria? materialy rozszczepialne? mlodszÄ… siostre? moze gadgety falloutowe lub przedwojenne artefakty? Zapraszamy tutaj
Wolv
Facebook: Whitestock

Campshop nareszcie jest!

Post autor: Wolv » 12 lis czw 2009, 1:03 pm

Mam nadzieje, ze nie podpadam tym postem pod spam...

Po kwartale walk i zmagan z Cerberem biurokracji, Scyllą problemow technicznych i Charybdą opo?nien Sklep Turystyczny "Campshop" wychodzi na światlo dzienne.

Zapraszam do odwiedzin: www.campshop.pl

Wszelkie sugestie mile widziane. :)

Oferta dla ziomow:

1. Rekonesans

Mozliwości nie konczą sie oczywiście na towarach i firmach widocznych na stronie. Jezeli szukacie konkretnego sprzetu, dajcie znac, a doloze staran zeby go zorganizowac w sensownej cenie. 100% gwarancji, ze sie uda dac nie moge, bo niektore firmy stawiają nierealne przy mojej skali warunki, ale obiecuje, ze sprobuje.

Firmy nie wymienione w sklepie, a juz obwąchane:

Alpinus - odpada,
Beal - do zalatwienia,
Campus - odpada,
CRKT - do zalatwienia przy wiekszych zamowieniach,
Fjord Nansen - do zalatwienia przy wiekszych zamowieniach,
Gerber - do zalatwienia, prawdopodobnie pojawią sie w ofercie jeszcze w tym miesiącu,
Inook - do zalatwienia,
Jack Wolfskin - do zalatwienia przy wiekszych zamowieniach,
Lafuma - odpada,
Laken - do zalatwienia,
Mund - do zalatwienia,
North Face - odpada,
Petzl - do zalatwienia,
Silva - do zalatwienia, prawdopodobnie pojawią sie w ofercie jeszcze w tym miesiącu,
VAR - do zalatwienia,
Wolfgang - odpada,
Wydawnictwo Bezdroza - do zalatwienia,
Wydawnictwo Rewasz - do zalatwienia,

Inne nadal do sprawdzenia.

Aha, z mam tez kontakt z dwiema hurtowniami ASG <o ile nie wywalily mnie jeszcze z rejestru :/>, wiec na tym polu tez mozemy powalczyc.

2. Upusty

Przy wiekszych zamowieniach <czyli nie "ej, Wolv, daj mi znizke na te szpilke do namiotu" ;)> da sie zorganizowac jakiś upust, obnizke/kasacje kosztow przesylki i takie tam.

Demobilem na razie sie nie zajmuje, wiec tu niestety pomoc nie moge.

ODPOWIEDZ