pojedźmy w końcu

dyskusje o bunkrach i eksploracji ruin
Awatar użytkownika
adam242
Facebook: z brzucha węża
Kontakt:

pojedźmy w końcu

Post autor: adam242 » 23 wrz pn 2013, 6:26 pm

to jak kurde będzie z Czarnobylem ??? Pojedziemy tam po pięćdziesiątce czy może zadowolimy się czyimiś fotkami znalezionymi w sieci ? Sytuacja z wejściem na teren zony i łażeniem po opuszczonych miejscach tamtego terenu zmienia się z roku na rok coraz bardziej. To już NIE jest teren totalnie odcięty od świata i niemożliwy do zobaczenia bez dupowatego biura podróży. Do Pripiatu jeżdzi coraz więcej ekip , coraz więcej osób penetruje te tereny na dziko i kurde żyją ! Wszyscy wiemy, że odległość nie stanowi problemu, kasa po wcześniejszym przygotowaniu się również nie. Czemu więc nie możemy pojechać do tego NAJbardziej falloutowego miejsca ??? Jeździ się na długie i kosztowne wyprawy w góry, byliscie nawet w Albanii , razem wbijamy się do miejsc o których inni mogą sobie tylko pomarzyć a nie możemy kurwa się zmobilizować i polecieć do Zony ????? No ja pierdole.

http://englishrussia.com/2013/09/16/ill ... ore-130071
Umiłuj to co spaliłeś, spal to co umiłowałeś

Awatar użytkownika
Gambit
Facebook: Asgard_13

Re: pojedźmy w końcu kurwa

Post autor: Gambit » 23 wrz pn 2013, 6:44 pm

Adam proszę byś zmienił tytuł tematu na mniej wulgarny. Na tym forum możemy wyrażać swoje opinie i dać upust rozczarowaniu jednak staramy się to robić w sposób kulturalny i nie obrażający innych użytkowników. Jest to moje pierwsze ostrzeżenie. Drugiego nie będzie.
pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mrok
Facebook: Gda?sk
Kontakt:

Re: pojedźmy w końcu

Post autor: Mrok » 24 wrz wt 2013, 12:19 am

Jestem zainteresowany!
Jestem Władcą wszechświata, Niszczycielem galaktyk!
------------------------------
"Jeśli chcesz mieć coś czego inni nie mają, rób coś czego inni nie robią"

ODPOWIEDZ