Bergowka 2009

sprawy spotkan
Awatar użytkownika
Zocik
Kontakt:

Post autor: Zocik » 25 kwie sob 2009, 10:56 am

To my sie z Gambitem zjawimy w piatek o 16:25.

Awatar użytkownika
Jezus
Facebook: GrunBerg
Kontakt:

Post autor: Jezus » 25 kwie sob 2009, 5:01 pm

Ja bede juz od czw wieczorem, obadam teren i poblogoslawie grunt pod pijanstwo

Awatar użytkownika
Charon
Facebook: z bliska

Post autor: Charon » 25 kwie sob 2009, 10:50 pm

Moj przyjazd jest spowity mglą finansowej tajemnicy ... daje 67% :/

Awatar użytkownika
Mrok
Facebook: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Mrok » 26 kwie ndz 2009, 12:33 am

Ze wzgledow niezaleznych odemnie jade z Gdanska w piątek z samego rana i zjawiam sie w piątek okolo 13-14 na miejscu.
Jestem Władcą wszechświata, Niszczycielem galaktyk!
------------------------------
"Jeśli chcesz mieć coś czego inni nie mają, rób coś czego inni nie robią"

Awatar użytkownika
Filu
Kontakt:

Post autor: Filu » 26 kwie ndz 2009, 1:28 pm

sluchajta mozeby w 1 poscie podopisywac kto z kim jedzie? bo sam nie mam pojecia z kim ja moglbym sie ostatecznie wybrac i kiedy... ;)

Awatar użytkownika
Charon

Post autor: Charon » 26 kwie ndz 2009, 6:22 pm

takie info od "X-a"
"Sluchajcie, sprawa jest taka, ze dojazd z Gdanska do Stargardu przedluzyl sie o 2,5 godziny. To przez moją klątwe Szczecinka. Robią przebudowe torow gdzieś kolo Lobezu i ciapągi do polowy czerwca bedą je?dzic naokolo przez Szczecinek. To taka tylko informacja dodatkowa."

skucha...

Awatar użytkownika
Mrok
Kontakt:

Post autor: Mrok » 26 kwie ndz 2009, 8:31 pm

Z tego co wiem, to Nes jedzie jakoś z Chewiem, wiec u mnie zostaje kilka miejsc i napewno obiecalem je Mangusowi i Kebsowi, zostaja jeszcze 2, z tego co slyszalem to jeszcze Caleni i Filu?

Awatar użytkownika
Chewie
Facebook: voult 69
Kontakt:

Post autor: Chewie » 26 kwie ndz 2009, 10:58 pm

no i trefl mam nadzieje...

KB_smoq
Facebook: OldTown
Kontakt:

Post autor: KB_smoq » 27 kwie pn 2009, 12:49 am

Hej, obczajcie naszą tablice bergowkową, zeby nie musial tutaj wszystkiego przeklejac :D
http://nowic.pl/strony/kawaleria/forum/ ... m.php?f=38

W maksymalnym skrocie: chcemy przetestowac na Bergowce mechanike OT. Wspolnymi silami moze uda nam sie dojrzec jakichś uchybien itp. Macie wiec tam mechanike lekko zmodyfikowaną (ale na prawde lekko), zeby nadawala sie na naszego larpa.

Co istotne: prosilbym kazdego o zaopatrzenie sie w dwie rzeczy: gogle asg i zoltą kamizelke odblaskową (zastepującą stosowaną dotychczas, a zazwyczaj niewidoczną zoltą opaske).

Tylko prośba: skoro mamy testowac mechanike to poczekajmy do tego i nie dyskutujmy o niej wcześniej ;) Przeciez wytrzymamy te kilka dni, prawda? ;) No chyba, ze zauwazycie jakieś oczywiste bledy.

EDIT:
Aaa, tak poza tym to macie ciągle to nasze op-1??
O to: http://www.falloutbob.fora.pl/imprezy-i ... html#20918
Jeśli tak i bylibyście w stanie je zabrac to byloby fajnie ;)

Żbik
Facebook: Wolne Miasto Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Żbik » 27 kwie pn 2009, 12:36 pm

A co powiecie na wyjazd PKP ?? ktos byl by chetny ? ?

mangus
Facebook: z dupÄ…d

Post autor: mangus » 27 kwie pn 2009, 1:17 pm

ja nestety musze zerezygnowac z wyjazdu. finansowo musze skupic sie na odpicowanie bryki :>

Awatar użytkownika
Gambit
Facebook: Asgard_13

Post autor: Gambit » 27 kwie pn 2009, 3:10 pm

poproś mtv
"To takie proste: wystarczy wkurwić kilka osób, aby kilka osób było wkurwionych"

Awatar użytkownika
Charon

Post autor: Charon » 27 kwie pn 2009, 4:16 pm

Zbiku ja jak juz to PKP-etem

Awatar użytkownika
Filu
Kontakt:

Post autor: Filu » 27 kwie pn 2009, 7:17 pm

bede w starcrafcie w piatek ok godziny 16:30 :] szczegoly wysle do shuttle-mrok :]

Krecki
Facebook: Szkar?atny Feniks
Kontakt:

Post autor: Krecki » 27 kwie pn 2009, 8:20 pm

Sluchajcie, wyszlo tak ze 4 feniksy jadą z Kaftanem. No a ze i tak i tak mieliśmy jechac do Klomina przygotowalem po drodze jeszcze kilka obiektow ktore mozna by obejrzec. Kwestia jest taka ze jako jedziemy juz w dwie ekipy dlatego pytam o opinie. Jezeli wyjazd odbylby sie w czwartek, jadąc od Chojnic do Szczecinka a nie na Walcz a nadrabiając nie wiecej jak 20 km zahaczylibyśmy o obiekt ktore zjadują sie wzdluz drogi ktorą jedziemy: (TRASA OCZYWIÅšCIE DO USTALENIA!!!!! WSZYSTKO CO PISZE JEST OCZYWIÅšCIE TYLKO WSTEPNIAKIEM)

Gora Åšmiadowska:
http://www.forum.eksploracja.pl/viewtop ... 122&t=3292

Podziemia: (oto info jakie znalazlem, mam tez foty wejśc i mniej wiecej określoną lokalizacje. Jezeli temat przejdzie zapodam wszystko co mam)

Jest oczywiste, te miaslo budowane od podstaw jako obiek, 0 przeznaczeniu wojsko\\)11! mU5i posiadae podziemne zaplecze.
Pod wybudowanym w tym samym okresie i 0 identyczn\11! przeznaczeniu bliZnia zym mies ie \\'insdorf kolo Berlina znajduj'l si«
imponuj'lce, trzypoziomowe podziemia. Borne Sulinowo rO\\IDezje posiada. Odkr),o helOnowe kOf\<arze 0 \\)miarach of m x of m. w
ktorych swobodnie mogly poruszae si« dute samochody cil(zarowe. Od ni h odchodz'l mniejsze 0 \\)TIuarach 2.5 m x 2.5 m oraz cia.,gi
piesze 0 szerokosci I m i wysokosci 2 m. Pod ziemi'l znajduje sil( pil(' hal. ktOf\' h SlTopypodparte sa~rozstawionvmi co 5 m pOll(Zn\mi
telbetowymi filaral1li. Trzy mniejsze hale maj'lpowierzchnie po 01.010300 m kw. czwarta okafo 00 m !cw.i najwil(ksza okolo 2000 m
kw. W jednej z mniejszych hal znajduj'l si«, juz mocno skorodow e. stare niemieckie maszyny. klore z pe\\110S i'l ni sluzy~' do
produkcji zabawek. Na scianach hal i kOlytarzy znajduje sil( komplema insIalacja elektryczna. Bye moze wysIarczy przekrl(cie jeden
przel'lcznik i w korytarzach zrobi si" widno. Duzo gorzej wygl'lda, rawa z wenrylacj'l. Co prawda na sufilach znajduj'l si" kratki
wentylacyjne, ale wi«kszose z nich jest niedroi:na. ieznany jest rO\\IDeZ i h wylol. Wiele wskazuje na to, ze niektore z nich mog'l
konczye si" na dachach koszarowcow. Bye moze w tych budynkach. ktore OSIanUoulegly gruntownej przebudowie, mog'l miee swoje
zakonczenie pod posadzkami nowo wyremontowanych mieszkan. W odnalezionych podziemiach nie st\vierdzono ismienia lruj'lcych
substancji, gazow czy promieniowania, jedllak z powodu braku sprawnie dzialaj'lcej wentylacji. bez odpowiedniego sprzl(tu
umotliwiaj'lcego oddychanie, przebywanie tam jest niemotliwe. Do tej pory odkryto okoto 5 km podziemnych kOf\"tarzy.

A juz w piątek bedąc juz po nocce w Klominie, procz samego miasta opuszczona wieś niemiecka w pobliskim lesie (odleglośc na spacerek i dwa browarki) Westfalenhof

Do tego jadąc juz z Klomina w strone Stargardu, radziecka baza gdzie mieli bron jądrową Brzezina Kolonia

http://wikimapia.org/#lat=53.4317819&lo ... 28&m=a&v=2

http://www.konflikty.pl/artykul-czasynajnowsze-695.html

ZATEM CZEKAM NA OPINIE CO DO TEGO WYJAZDU, CZY CZWARTEK- I WTEDY ZWIEDZAMY WYMIENIONE OBIEKTY CZY PIATEK I TYLKO WPADAMY NA KLOMINO CZY JAK :)

KB_smoq
Kontakt:

Post autor: KB_smoq » 27 kwie pn 2009, 11:43 pm

Tak w ogole w ramach informacji malej: w Netto od niedawna są Specjale, wiec jakbyście byli zainteresowani nimi to tam szukajcie ;)

(wcześniej dostac u nas Specki bylo raczej niemozliwe)

Awatar użytkownika
Filu
Kontakt:

Post autor: Filu » 28 kwie wt 2009, 11:00 pm

btw mam nadzieje ze powrotne miejsce jakies sie znajdzie na mnie w samochodzie? ;P

Awatar użytkownika
Gambit

Post autor: Gambit » 29 kwie śr 2009, 9:11 am

wszystjie netta zamkniete na majowke
"To takie proste: wystarczy wkurwić kilka osób, aby kilka osób było wkurwionych"

Awatar użytkownika
Revrael
Facebook: Białystok

Post autor: Revrael » 30 kwie czw 2009, 2:49 pm

Mam pociąg w piątek o 7. Na miejscu bede okolo 20-23.
The Unity will bring the master race. One able to survive, or even thrive in the wasteland. As long as there are differences, we will tear ourselves apart fighting each other. We need one race. One goal. One people... to move forward to our destiny.

Awatar użytkownika
Gambit

Post autor: Gambit » 03 maja ndz 2009, 12:38 pm

ok wrocilem. bylo genialnie, wielkie dzieki wszystkim razem i kazdemu z osobna. nie bede sie bawil w litanie i wyliczanie zaslug, wiec tylko dziekuje raz jeszcze

Awatar użytkownika
Filu
Kontakt:

Post autor: Filu » 03 maja ndz 2009, 9:29 pm

Gambit pisze:ok wrocilem. bylo genialnie, wielkie dzieki wszystkim razem i kazdemu z osobna. nie bede sie bawil w litanie i wyliczanie zaslug, wiec tylko dziekuje raz jeszcze
no

:P

KAFTAN
Facebook: Triciti - galaktyka kurwix
Kontakt:

Post autor: KAFTAN » 03 maja ndz 2009, 10:05 pm

dojechalem... nasrane w gadziach po brzegi ale dojechalem
dzieki za zabawe i pomoc przy naprawie dewoo

KAFTAN
Facebook: Triciti - galaktyka kurwix
Kontakt:

Post autor: KAFTAN » 03 maja ndz 2009, 10:08 pm

a i jeszcze jedno
Zbiku
witamy w bagnie ;)

Awatar użytkownika
Mrok
Kontakt:

Post autor: Mrok » 03 maja ndz 2009, 10:19 pm

Bylo hardkorowo. Dla mnie mega intensywna impra, z przewagą misji nad integracją i luzem, ale jestem zadowolony. Duzo wnioskow na przyszlośc. Wartościowy wyjazd. No i doskonale towarzystwo :) Dzieki!

Ps. z calej masy zabawnych sytuacji nie moge zapomniec tego jak najebany Nes z najebanym Zbikiem wracając do obozu i idąc środkiem totalnego niczego oznajmia nagle z calą stanowczością "JESTEÅšMY NA MIEJSCU!" :D

KB_smoq
Kontakt:

Post autor: KB_smoq » 04 maja pn 2009, 4:51 am

Dzieki, ze wpadliście.

Przepraszam Was za wszelkie rzeczy, ktore byly nie tak. Dostaliśmy sporą nauczke w pewnych kwestiach i w przyszlym roku staną na glowie, zeby bylo wszystko okej. Chodzi mi tu glownie o osoby, ktore niejednego wkurzyly, a ktore nie byly nawet zaproszone na impreze i z calą pewnością nigdy nie zostaną juz wpuszczone na zadną naszą impreze. Bergowka po to jest na zaproszenia, zeby kwasow zadnych nie bylo i jak widac jeśli chcemy ten stan rzeczy utrzymac to trzeba zacząc na powaznie weryfikowac tą zasade. Dlatego w przyszlym roku na pewno bedziemy stanowczo naciskali na to, ze wstep mają tylko i wylącznie osoby/grupy zaproszone, a nie zadni znajomi znajomych znajomych, ktorzy pojawili sie w tym roku totalnie z dupy i bez zadnego uprzedzenia nas o tym fakcie.
Jeszcze raz wiec przepraszam za wszelkie niesmaczne sytuacje, ktore wynikly z naszego niedopilnowania, bąd? mojego zbyt miekkiego serca :P

Poza tym mam nadzieje jednak, ze bawiliście sie fajnie ;)

Bylbym wdzieczny za jakąś opinie na temat larpa (jako MG sam wiem, ze nie wyszlo do konca tak jak mialo wyjśc, ale bede wdzieczny za wszelkie Wasze uwagi).

I ponoc browary jakieś Wam zaginely (i nie tylko Wam) - prosilbym o potwierdzenie tej informacji i opisaniu jak do tego doszlo, gdyz bardzo mnie ta sprawa irytuje i tak byc kurde nie powinno :/

A osobiście ubolewam, ze jakoś z Wami sie nie mialem okazji najebac ;)

@Zbik: nagram Ci w koncu kiedyś to GI Joe o ktorym zapominam za kazdym razem. Przypomnij mi sie jednak przed OT w razie czego, bo kurde jak widac mam dziurawą glowe :D

Kebab
Facebook: Beer Sex and BEER

Post autor: Kebab » 04 maja pn 2009, 9:09 am

Dzieki za zajebista zabawe. bylo ostro ale daliśmy sobie rade, na szczeście nic sie nikomu nie stalo i mozna na spokojnie wyciagnąc wnioski i odpowiednio sie przygotowac na nastepny raz. Dziekuje Bergom za zorganizowanie zajebistej imprezki co do larpa to moim zdaniem im mniej kulek wystrzelisz tym larp jest lepszy na bergowce nie mialem okazji do postrzelania wiec jestem mega zadowolony. zajebisty klimat miasta :) oczywiście zdarzaly sie bledy i niedociągniecia ale kazdemu to sie zdarza (byly problemy ze znalezieniem 6/6 CD i ostatniej czesci komputera przez co nie wykonaliśmy zadnego glownego zadania). ale byl handel, kradzieze, sprzedawanie ludzi ;) sprzedawanie informacji, zastraszanie, uklady i ukladziki. OGOLNIE bylo w pytke. :D :D
.Kaweh Wahid.

Awatar użytkownika
Chewie
Facebook: voult 69
Kontakt:

Post autor: Chewie » 04 maja pn 2009, 9:28 am

Tutaj napisze kilak slow a wiecej na forum bergowym:) ale mysle ze larp wyszedl tak jak my chielismy zeby wyszedl nasz:) generalnie na maxa mi sie podobalo.. tez nie wystzrelilem zadnej kulki i jestem z tego zadowolony..zwlaszcza ze przyczynilem sie do smierci 6 osob.. a ...otuliny tez nie mialem:) do tego ciagle kombinowanie oraz utrudnienie w postaci zalozen mojej postaci.. sprawilo ze bawilem sie przednio:) jesli byly jakies niedociagniecia to chyab tylko i wylacznie ze strony organizacyjnej samej imprezy..dla mnie larp 10 i tyle:) ale glownym problemem calej imprezy byly komary:)

Awatar użytkownika
Jezus
Facebook: GrunBerg
Kontakt:

Post autor: Jezus » 04 maja pn 2009, 9:54 am

Ano bylo fpyte. Mi browary nie zginely ale np z otwartego samochodu ramka fajek, no nie powinno tak byc, ale to tylko fajki, wiec luz, nikt sie niech nie przejmuje. LARP byl mega zajebisty. Tez nie postrzelalem, ale wkrecilem sie w klimat i zajebiscie mi sie podobalo. Wielkie dzieki wszystkim za zajebiste towarzystwo i dobra zabawe

Żbik
Facebook: Wolne Miasto Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Żbik » 04 maja pn 2009, 10:01 am

Mi sie cala impreza bardoz podobala, bylo jeszcze lepiej niz w zeszlym roku szczegolnie jesli chodzi o Larpa :)

Dzieki wszystkim za tak zaskakujacy sobotni wieczor po ktorym otrzymalem nuer 41 :):)

@Smoqu Napewno o GIJoe przypomne, a Ty szykuj juz te transformersy co mi obiecales :P

konar
Facebook: Feniks Anal Pagan Terror Sqad
Kontakt:

Post autor: konar » 04 maja pn 2009, 10:56 am

Ja wystrzelilem pare razy, ale nie powiem, zeby przez to impreza mniej mi sie podobala :D

Dziekuje Wam za pomoc, bez ktorej nie byloby nas na imprezie i stracilibyśmy kilka naprawde zajebistych chwil, ktore, dzieki Wam, przezyliśmy na Bergowce.
Dzieki za transport, towarzystwo, muzyke (bo z glośnikow Bergow leciala straszna chala;)) i generalnie za calą reszte.
I przepraszam, ze nie przyjmowaliśmy kapsli w sklepie, ale biznes jest biznes :D

ODPOWIEDZ