Wesley Snipes walczy z zombie:)

Awatar użytkownika
Panna Joanna
Posty: 375
Rejestracja: 02 sie sob 2008, 12:00 am
Facebook: świdwin/warszawa

Wesley Snipes walczy z zombie:)

Post autor: Panna Joanna » 23 lut sob 2013, 12:55 pm

Wesley Snipes wraca. Wraca do gry. Zobaczcie pierwszy zwiastun nowego filmu z jego udziałem. W "Gallowwalkers" aktor będzie musiał zmierzyć się z klątwą i pokonać nieżywych wrogów.
Nad "Gallowwalkers" również ciąży klątwa. Film był kręcony już w 2006 roku, kiedy Snipes został oskarżony o przestępstwa podatkowe i musiał wrócić do kraju. W 2008 roku sędzia łaskawie zwolnił aktora, by dokończył zdjęcia do horroru. Osadzony ostatecznie w 2010 roku, ma wyjść na wolność tego lata.
Bohater, którego gra Snipes to rewolwerowiec Aman, syn zakonnicy, która dawno temu musiała złamać obietnicę daną Bogu, by go chronić syna. To sprowadza klątwę. Amana zaczynają prześladować ci, których kiedyś położył trupem. Szczególnie upiorny okaże się gang zbrodniarzy, których zabił z zemsty za mord na swej rodzinie. Teraz będzie musiał stanąć z nimi do jeszcze jednego pojedynku. Nie będzie jednak sam.
Za kamerą Andrew Goth, a w pozostałych rolach Kevin Howarth, Riley Smith i Tanit Phoenix. Data premiery wciąż nie została wyznaczona. Film miał już pokaz w Wielkiej Brytanii.

http://www.filmtok.pl/Wesley-Snipes-wal ... TUN-v35902" onclick="window.open(this.href);return false;
See You Spece Cowboy ;)

ODPOWIEDZ