Fallout - legenda wiecznie zywa

o gierkach komputerowych w klimatach post-apo i innych kultowych dla BoB
Awatar użytkownika
Chewie
Facebook: voult 69
Kontaktowanie:

Post autor: Chewie » 05 gru pt 2008, 10:11 am

Mieszkanko mozesz miec w2 miejscach w megatonie jak rozbroisz niuka i w temptony tower [czy jakos tak] jak niuka uzbroisz:)

Awatar użytkownika
trefl
Facebook: Klasa Trzecia Ce
Kontaktowanie:

Post autor: trefl » 05 gru pt 2008, 10:38 am

ja mam oba. rozbroilem bombe i zajebalem klucz do apartamentu w wierzy.

Awatar użytkownika
Chewie
Kontaktowanie:

Post autor: Chewie » 05 gru pt 2008, 10:47 am

no tego nie wiedzialem bo w tej wierzy tylko chwilke bylem

Ale nastepna klimatyczna lokacje znalazlem"dunwitch" czy jakos tak.. mocno powiazana z opowiadaniem panem Lovercrafta.. fajna miejscowka:)

Do tego skonstruowalem najzajebistrza bron jaka jest w f3:) pistolet strzalkowy... wykonczylem nim DC:) wykonczylem go jak dzieciaka:) samymi lotkami do darta:)

Awatar użytkownika
tandi
Facebook: Tricity
Kontaktowanie:

Post autor: tandi » 14 gru ndz 2008, 5:12 pm

-- Donne moi ton cervau --

Brain: This is the Earth. And this is Pinky. You can tell the difference quite easily. One is a lump of inert matter hurtling blindly through the void. The other... is the Earth.

nes

Post autor: nes » 08 lut ndz 2009, 12:33 pm

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... astun.html dostepne juz w sieciach torre..ee... znaczy sie sklepow;).

Awatar użytkownika
gaber
Facebook: Mi?dzygalaktyczna Baza Miedzygalaktycznych Bohaterów
Kontaktowanie:

Post autor: gaber » 23 mar pn 2009, 8:08 am

Awatar użytkownika
trefl
Kontaktowanie:

Post autor: trefl » 23 mar pn 2009, 11:24 am

nie wiem czy dadza rade przebic Fallouta Online

Awatar użytkownika
Kebab
Facebook: Beer Sex and BEER

Post autor: Kebab » 20 maja śr 2009, 3:53 pm

Informacja prasowa od Cenegi Poland:

Z przyjemnością oglaszamy, ze DLC do Fallout 3 wydamy rowniez na konsole PLAYSTATION 3. Pracowaliśmy nad implementacją przez pewien czas, a teraz czekamy na moment, gdy zamieścimy DLC na PS3 do ściągniecia przez PlayStation Network. Operation: Anchorage bedzie wypuszczony na PS3 w czerwcu, nastepne dodatki: The Pitt i Broken Steel w odleglości 4-6 tygodni. Daty zostaną podane juz wkrotce.

Dodatkowo, nowa aktualizacja, ktora zostanie wypuszczona na PS3 pozwoli wszystkim uzytkownikom na ściągniecie i zagranie w nowe DLC. Data premiery aktualizacji zostanie podana juz wkrotce.

Oprocz tego z przyjemnością informujemy, ze 2 zupelnie nowe DLC zostaly zaplanowane na wszystkie trzy platformy:
- Point Lookout - odkryj nową lokacje wypelnioną nowymi zadaniami i misjami!
- Mothership Zeta - obcy powrocili i są mocno wkurzeni. Zapoznaj sie z silą obcych i przekonaj sie czy jesteś dostatecznie silny by przetrwac!

Dodatek Point Lookout bedzie dostepny pod koniec czerwca na Xbox360 i PC. Koszt to 800 punktow Microsoft (MP). Dodatek bedzie mozna ściągnąc za pośrednictwem Xbox Live i Games for Windows Live. Point Lookout na PS3 ujrzy światlo dzienne po wypuszczeniu pierwszych trzech DLC.

Dodatek Mothership Zeta bedzie dostepny pod koniec lipca na Xbox 360 i PC. Koszt to 800 punktow Microsoft (MP). Dodatek bedzie do ściągniecia za pośrednictwem Xbox Live i Games for Windows Live. Mothership Zeta zostanie wydany na PS3 po premierze Point Lookout.

Jeszcze w tym roku nowe dodatki do Fallout 3 bedą dostepne w sklepach:

Fallout 3 Game Add-on Pack#1 bedzie zawierac na plycie dodatek The Pitt i Operation: Anchorage i bedzie dostepny na Xbox360 i PC 12 czerwca w calej Europie. Polskie wydanie zostanie potwierdzone w po?niejszym czasie.

Fallout 3 Game Add-on Pack#2 bedzie zawierac na plycie dodatek Broken Steel i Point Lookout i ukaze sie w sprzedazy na Xbox360 i PC w sierpniu w calej Europie. Polskie wydanie zostanie potwierdzone w po?niejszym czasie.

Fallout 3 edycja Game of the Year bedzie dostepna w pa?dzierniku i bedzie zawierac oryginalną gre i 5 dodatkow. Ukaze sie na Xbox360, PLAYSTATION 3 i PC.

Pudelkowa wersja dodatkow nie zostanie wydana na konsole PS3, za to wszystkie DLC bedą do ściągniecia za pośrednictwem PlayStation Network lub w edycji Fallout 3 Game of the Year.
.Kaweh Wahid.

Awatar użytkownika
tandi
Facebook: Tricity
Kontaktowanie:

Post autor: tandi » 18 sie wt 2009, 12:44 pm

-- Donne moi ton cervau --

Brain: This is the Earth. And this is Pinky. You can tell the difference quite easily. One is a lump of inert matter hurtling blindly through the void. The other... is the Earth.

Awatar użytkownika
Nico
Facebook: New Bayern
Kontaktowanie:

Post autor: Nico » 01 wrz wt 2009, 10:58 am

Awatar użytkownika
Nico
Kontaktowanie:

Post autor: Nico » 03 wrz czw 2009, 7:31 am

Chewie pisze:No ja wlasnie odkrylem big minus tej gry.. taki nad ktorym nie mozna przejsc obojetnie tylko poprostu mocno smuci.. jest tyle lokacji...mocno klimatycznych z wygladu... ale sa to miejsca gdzie wlasiciwie musisz napierdalac i nic wiecej.. nie ma miasteczek i wiosek w ktorych jest jakas spolecznosc [no jest megoton ale to narazie jedno co odkrylem po paradise falls i big town sie nie liczy tam tylko kilku ludzikow..] z tym minusem da sie grac..ale smuci on strasznie... bo jak widzisz jakies budynki co moga byc jakas lokacja.. to nie tak jak w poprzednich fallach byla to zazwyczaj jakas oaza "cywilizacji" i mozna bylo pochandlowac wziasc questy... tutaj wlasciwie na 90% bedzie to nastepna lokacja gdzie trzeba odstrzelic ilus tam mutantow [swoja droga skad ich qrwa tak duzo?] i zebrac fanty.. ehmm szkoda...
Od trzech dni gram non stop w F3 wreszcie:) Kilka uwag....

Dla mnie Megaton jest nawet za maly w porownaniu do lokacji z Fallout 1 czy 2, nie mniej w porownaniu do mega-zajebistej-super-wolnej-eksploracji kazdej skalki i zakamarka na planszy jest to dla mnie pomijalna sprawa. Szczegolnie, ze caly sprzet i tak zdobywam, a nie kupuje u tej pani:)

Moim zdaniem mutantow nie jest wiecej, po prostu w F2 przechodziliśmy miedzy lokacjami i mieliśmy random encounter (lub nie) i byly mutanty (w pewnych rejonach bardzo czesto), tutaj zaś musimy wszystko zeksplorowac i te random encountery są jakby wbudowane w teren. Poza tym, nie zawsze nie musimy je zabijac, mozna obejśc czasem, czyli jakbyśmy ich nei spotkali w F2 lub mieli wysoki outsdoormen.

Podchodzilem do gry z duzą rezerwą, wszyscy narzekali, ze to juz nie ten Fallout....no ten to co byl to na pewno nie, ale dla mnie jest to mega-super-zajebista gra i juz nie moge sie doczekac jak wroce dziś do domu i dalej bede eksplorowal wasteland......raz na początku spotkalem super mutanty, uslyszalem rozgrzewającego sie miniguna, obrocilem sie i zacząlem spierd....pociski tylko lataly wokol mnie...no co za klimat:))) ale najlepsze jest wejśc na gorke i na horyzoncie bedzie sie majaczyl Capitol 8) .... a jak obejrzalem sobie jeszcze dodatek Point Lookout....mniam :!:

Awatar użytkownika
Chewie
Kontaktowanie:

Post autor: Chewie » 03 wrz czw 2009, 8:57 am

Nico takie samo uczucie mialem jak gralem z tydzien..alepotem zaczolem zauwazac bledy.. i wiesz ja nie uwazam ze gra jest zla.. sa fajne motywy..ale wedlug mnie malym kosztem mozna bylo z tej gry zrobic cos rewelacyjnego.. wystarczy popatrzec na dodatek the pitt w tym dodatku qest jest mega zajebisty.. gdyby zorbili qesty na takim poziomie i dali kilka lokacji.. naprawde miasteczek.. to bylbym mocno zadowolony.. a tak mamy dosc srednia gre.. z duzym potencjalem..

Awatar użytkownika
Nico
Kontaktowanie:

Post autor: Nico » 03 wrz czw 2009, 9:23 am

Odezwe sie wiec za tydzien:)

Awatar użytkownika
gaber
Facebook: Mi?dzygalaktyczna Baza Miedzygalaktycznych Bohaterów
Kontaktowanie:

Post autor: gaber » 03 wrz czw 2009, 9:29 am

Chewie a skąd ty masz ten dodatek (The Pitt)???

Awatar użytkownika
Chewie
Kontaktowanie:

Post autor: Chewie » 03 wrz czw 2009, 11:15 am

wszystko z sieci mozna zassac ja mam wszystkie dodtaki.. ale w 3 jeszcze nie gralem...
anorchage jest srednie... a the pitt wedlug mnie jest swietne...

Awatar użytkownika
trefl
Kontaktowanie:

Post autor: trefl » 03 wrz czw 2009, 11:24 am

niedlugo ma byc wydany F3 w komplecie ze wszystkimi dodatkami

Awatar użytkownika
Chewie
Kontaktowanie:

Post autor: Chewie » 03 wrz czw 2009, 3:26 pm

no ja penwie zakupie dodtaki jak beda odstepne w sklepi gdzies

Awatar użytkownika
Chewie
Kontaktowanie:

Post autor: Chewie » 11 wrz pt 2009, 2:55 pm

nie wiem czy to w nowy watek czy nie ale jak ktos chce to znalazlem patche na F1 i F2 zeby byly w hires:)

http://www.nma-fallout.com/forum/dload. ... le_id=1266
http://www.nma-fallout.com/forum/dload. ... le_id=1267

Rhotax First_VaultDweller
Facebook: z tamtąd
Kontaktowanie:

Post autor: Rhotax First_VaultDweller » 27 sty śr 2010, 3:41 pm

http://polygamia.pl/Polygamia/1,101109, ... _bylo.html

ciekawostka podeslana mi przez Ausira

Awatar użytkownika
trefl
Kontaktowanie:

Post autor: trefl » 07 lut ndz 2010, 9:23 pm

nie wiem co o tym myslec po trailerze. ale modle sie zeby to nie byl kolejny shooter pierwszoosobowy

Awatar użytkownika
nesfor
Facebook: Valut Tczew City
Kontaktowanie:

Post autor: nesfor » 08 lut pn 2010, 7:38 am

mi fps sie podobal :pffff a po trilerze to ten robot chyba mial zwieche :D
mam andziej ze to nie bedzie pack gier takich jak ruletka, jednoreki bandyta, strip poker, itd ...

Awatar użytkownika
Chewie
Kontaktowanie:

Post autor: Chewie » 08 lut pn 2010, 10:21 am

Trefl sama rozgrywka moze byc fpp mi az tak nie przeszkadza..wazne zbey klimat i qesty byly fajne.. gdyby w F3 byly qesty w stylu tego z dodatku The Pit to F3 bylby siwetna gra.. wiec ja licze zeF:NV bedzie miala klimatyczne qesty i fabule godna F1 i F2.

Awatar użytkownika
Nico
Kontaktowanie:

Post autor: Nico » 08 lut pn 2010, 5:10 pm

Najlepszy quest moim zdaniem byl w Point Lookout, z agentami chinskimi (The Velvet Curtain quest). Koncowka byla dobra:) Takie questy, i ala Pitt powinny tylko byc....

Awatar użytkownika
nesfor
Facebook: Valut Tczew City
Kontaktowanie:

Post autor: nesfor » 09 lut wt 2010, 7:27 am

a probowal ktos w gierce wyrznac wszystko co sie rusza ?

Awatar użytkownika
Filu
Facebook: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: Filu » 13 mar sob 2010, 3:02 pm

Awatar użytkownika
Nico
Kontaktowanie:

Post autor: Nico » 21 kwie śr 2010, 6:29 am

Game: Fallout: New Vegas

Thanks to tipster Nathan, DAC has a bullet-pointed summary of the important bits from a Fallout: New Vegas preview out of the UK XBox 360 World magazine. Some of you might already know about a lot of the stuff in the article, but for those who don't - read on:
The tagline says: "A Safe Bet for RPG Fans"
Hardcore mode: Stimpaks take a long time to heal, you need a Doctor's Bag to heal broken limbs, and you suffer from Dehydration so you need to carry water.
Dynamite is one of the first weapons you come across
Obsidian have focused much more on the story than Bethesda did with Fallout 3
VATS now includes a special attack for every weapon
Weapons can be modded - one of the mods involves reducing the spooling time for miniguns.
All of your skills can be used to influence dialogue
A "Command/Companion Wheel" gives you control over your followers - the design of this isn't finalized yet
Nightkin are back and can cloak
The Hoover Dam is intact and produces electricity
Electricity seems to be one of the main things in the game
There are 3 factions - the NCR, Caesar's Legion, and (although unconfirmed) the Brotherhood of Steel
The Helios One solar tower controls an orbital laser platform
You can get a portable controller for the laser platform and use it throughout the game
Lots of "grey areas" in terms of actions and dialogue - a combined reputation and morality system means everything you do has an effect on something in one way or another.
New Vegas will have different endings, "instead of the single, potentially anachronistic 'man/woman saves the Wasteland' finale."
The overall theme of the game is about trying to find out who tried to kill you and why.
New weapon - The "All-American" - a rapid fire Sniper Rifle

Awatar użytkownika
Kharim
Facebook: New Warsaw Republic

Post autor: Kharim » 21 paź czw 2010, 10:51 pm

New Vegas

po calym dniu przed kompem :) stwierdzam, ze ciekawsze to jest niz F3 i bardziej podobne do klimatu poprzednich Falloutow, jest coś takiego jak "hardcore mode" czyli stimpaki leczą slabiej, amunicja wazy swoje, trzeba jeśc, pic, spac, cpac i srac.

wprowadzony jest bardziej rozszerzony crafting, np. amunicji, ktora sie rozklada na cześci aby potem zlepic inną

juz po kilku godzinach, zauwaza sie, ze są questy z gatunku bardziej rozbudowanych z kilkoma alternatywnymi rozwiązaniami, zdarzają sie tez przygody postapokaliptycznie brutalne i wogole świat jest mniej cukierkowy i mily.

gram na very hard plus jakieś mody utrudniające rozgrywke, efekt: latwo zginąc, malo ammo, malo broni i pancerzy. Czyli milo, jak w domu.

aha i co jeszcze warto dodac, wykorzystano muzyke z F1 i F2 :)

podsumowując proponuje zagrac, za jakiś czas znowu wypowiem sie na temat gameplayu, jak juz przetrawie.
Życzymy państwu miłej nocy- NWR.

Awatar użytkownika
Nico
Kontaktowanie:

Post autor: Nico » 25 paź pn 2010, 11:36 pm

Gram sobie troche w FNV i technicznie rzeczywiście lepiej ogarniete niz F3, ale jak dla mnie bez wiekszego polotu. Kumpel poprowadzil nam ciekawszą kampanie Fallouta za darmo niz wciskają mi to panowie z Bethsedy za 100+ zl. Wole jednak ratowania galaktyk w Mass Effect niz sprawdzanie kto i czemu chcial mnie zabic.

Odpowiedz