Fallout - legenda wiecznie zywa

o gierkach komputerowych w klimatach post-apo i innych kultowych dla BoB
So?cz
Facebook: Wrocek
Kontakt:

Post autor: So?cz » 04 lis wt 2008, 9:40 pm

Treflu - brzmi wywrotowo :D co do samego falla to werdykt wydam juz wkrotce

Awatar użytkownika
Mrok
Facebook: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Mrok » 05 lis śr 2008, 9:49 pm

Kurde... chyba sie starzeje... pierwsze wrazenie po godzinie grania - nudno. W starych gierach nie lazilo sie tyle rozglądając dookola. Graficzka śliczna, wszystko fajnie, ale... 5 minut mi starczy, a ja tu musze "recznie" zapierdalac wszedzie i wszystko co sie dzieje silą rzeczy jest rozciągniete w czasie... wychowalem sie na innych gierach jednak i mocno to czuje.
Jestem Władcą wszechświata, Niszczycielem galaktyk!
------------------------------
"Jeśli chcesz mieć coś czego inni nie mają, rób coś czego inni nie robią"

nes

Post autor: nes » 06 lis czw 2008, 7:13 am

Mroq; mozna tam po?niej zasuwacza pomocą mapy w pipboju, ale to nie zmienia faktu, ze i tak trzeba za pierwszym razem tam z buta doczlapac ;- / z jednej strony ma to swoj urok, bo nieznane, bo nieb bezpiecznie, bo widoki, ale... jak mialem przez 3/4 mapy zasowac za ojcem pieszo to machnolem na niego reka i odeslalem go w cholere z lenistwa czystego ;- \

Kebab
Facebook: Beer Sex and BEER

Post autor: Kebab » 06 lis czw 2008, 11:20 am

jak zobaczylem inteligecje sojusznikow to rozlozylem rece. bethesta nie potrafi uczyc sie na bledach. gierka fajna ale z falloutem to związana jest tylko nazwą.

Apropo dodatkow, widac po elder scrolls ze ssą pale nic tylko dodatkowe questy i kilka przedmiotow. odcinają kupony i tyle.

pograc mozna, fajny rpg ale zero klimatu niestety :(

(jedynie kilka smaczkow związanych z poprzednimi cześciami, ale jak na klimat fallouta to zdecydowanie za malo)

p.s wczoraj ponownie zaczolem falla1 i stwierdzam ze bethesda niedorasta interplay`owi do piet.

p.s 2

proponuje zmiane nazwy na Wasteland:Brotherhood of beer
.Kaweh Wahid.

Awatar użytkownika
Chewie
Facebook: voult 69
Kontakt:

Post autor: Chewie » 06 lis czw 2008, 12:00 pm

ej panowie panowie ... nie marudzcie.. nei mamy nazwy fallout 3:bob , tylko fallout: bob:) czyli odnosimy sie do pierwszej czesci:)

Awatar użytkownika
trefl
Facebook: Klasa Trzecia Ce
Kontakt:

Post autor: trefl » 06 lis czw 2008, 12:44 pm

Od jutra w Saturnie edycja kolekcjonerska na PC za 129zl. http://www.saturnpolska.com/gazetka/086 ... 102300.pdf

"Interplay Fallout:Brotherhood of Beer"

Awatar użytkownika
trefl
Kontakt:

Post autor: trefl » 06 lis czw 2008, 4:45 pm

odkrylem cos dobrego w falloucie 3. Bethesda wyprodukowala statuetki reklamowe. sa naprawde konkretnych rozmiarow.

ObrazekObrazek

kolejne dwa zdjecia sa tak zajebiste ze nawet nie bede ich komentowal:
http://static.bethsoft.com/blog/BOS1.JPG
http://static.bethsoft.com/blog/BOS2.JPG

Awatar użytkownika
Marvin
Facebook: Nurnberg
Kontakt:

Post autor: Marvin » 06 lis czw 2008, 5:18 pm

loo da sie to gdzies zamowic? :D
Thing!
Don't use yours genitals to stop a chainsaw blade

Awatar użytkownika
Zocik
Kontakt:

Post autor: Zocik » 06 lis czw 2008, 5:22 pm

Przydalby sie taki. Mariuszowi pewnie nudno bylo samemu na wartach, mialby kolege. :P

nes

Post autor: nes » 06 lis czw 2008, 5:26 pm

tak w temacie figurek... w empikach widzialem, ze stoją kartonowe takie. tak jak pokpiliśmy wyniesienie kartonowego wall-iego z kina, mysle, ze kolesiem w armorze wspomaganym naprawde moznaby jakos zachachmecic... zwazywszy, ze kolega z Feniksow w empiku pracuje... hm? ;- >

Awatar użytkownika
trefl
Kontakt:

Post autor: trefl » 06 lis czw 2008, 5:31 pm

te na zdjeciach podobno sa tylko w stanach i waza ok 50kg. jeden jest wystawiony na aukcje ale ze zwgledu na koszta przesylki odpada.

Suchy
Facebook: Szkar?atny Feniks

Post autor: Suchy » 06 lis czw 2008, 6:15 pm

nes pisze:tak w temacie figurek... w empikach widzialem, ze stoją kartonowe takie. tak jak pokpiliśmy wyniesienie kartonowego wall-iego z kina, mysle, ze kolesiem w armorze wspomaganym naprawde moznaby jakos zachachmecic... zwazywszy, ze kolega z Feniksow w empiku pracuje... hm? ;- >
Niestety Moj Salon olali i nie przyslali kartonowego Standee :P Jednak udalo mi sie jednego wyszarpnąc z Galerii Bandyckiej (tj. dostane go za tydzien, albo dwa - jak mi sie znudzi to wam oddam ;]). Jezeli zaś chodzi o figurke trojwymiarową kolesia w Power Armorze, to niestety nie ma co na to liczyc. Z tego co wiem, mamy tylko trzy sztuki na calą polske i wszystkie jezdzą po salonach (dwa dni tu... dwa dni tam:P)

Negocjuje wlaśnie z Kierownikiem koszulki, breloczki i smycze. Dam znac Treflowi, jezeli coś wreszcie przyślą.

Awatar użytkownika
Technik
Facebook: Buc?aw
Kontakt:

Post autor: Technik » 06 lis czw 2008, 6:36 pm

No a ja sie wkurwiam bo nadal nie mam mojej kolekcjonerskiej....
dzis napisalem do cenegi ze sa tempe chuje, ich telefon nie dziala a skrzynka na automatycznej sekretarce jest pelna bluzgow wiec juz nawet jej nie odsluchuja. Ciekawe czy mi zwroca pieniadze, bo im tak napisalem ze chce...
jakby co pojade do Saturna i kupie za te 130....
mam nadzieje ze jutro bedzie albo gra albo kasa.... bo znow weekend mi kolo nosa przejdzie...

Awatar użytkownika
trefl
Kontakt:

Post autor: trefl » 06 lis czw 2008, 6:40 pm

sa 3 w polsce? jak sie skonczy promocja gry to trzeba bedzie sie nimi zainteresowac. suchy masz jak sie dowiedziec kto z tymi figurkami jezdzi?

Suchy

Post autor: Suchy » 06 lis czw 2008, 7:00 pm

Jak bedzie taka u mnie to sie uprzejmie zapytam ;)

Awatar użytkownika
Marvin
Facebook: Nurnberg
Kontakt:

Post autor: Marvin » 06 lis czw 2008, 10:13 pm

heh ja tez na jedna chetny :D nieno powaznie jak cos daj znac ;p
Thing!
Don't use yours genitals to stop a chainsaw blade

Awatar użytkownika
tandi
Facebook: Tricity
Kontakt:

Post autor: tandi » 06 lis czw 2008, 10:33 pm

nes: ja jako naczelny kronikarz BoB sie pisze na podjecie odpowiedzialnosci za kartonowego pana w pancerzu. ! :D
-- Donne moi ton cervau --

Brain: This is the Earth. And this is Pinky. You can tell the difference quite easily. One is a lump of inert matter hurtling blindly through the void. The other... is the Earth.

Suchy

Post autor: Suchy » 06 lis czw 2008, 11:01 pm

nie dzielic power armora na nied?wiedziu! ;)

jeszcze sie okaze, czy cokolwiek z tego wyjdzie :]

So?cz
Facebook: Wrocek
Kontakt:

Post autor: So?cz » 06 lis czw 2008, 11:10 pm

A nie lepiej tego power armora gwaltem i przemocą zapierdolic? :D:D:D

Awatar użytkownika
Mrok
Facebook: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Mrok » 07 lis pt 2008, 10:38 am

A wracając do gry, to przykre jest:
- Brak mimiki twarzy rozmowcow. Jak rozmawialem z Treflem, wyszlo ze w F1 i F2 animowane postacie mialy 100x lepsza ekspresje niz te dzisiaj.
- BUGI!!! No ja wiem ze nie wszystkie są śmiertelne, ale są! Jak mozna tak zjebac?
- MALUTKI ÅšWIAT! Co to kurna za wasteland ktory widze w 50% z jednego pagorka?! Mam wrazenie jak bym sie bawil w ruinach pruszcza gdanskiego, a "miasta" czy osady są oddalone od siebie o 2 ulice. Mogli to kompletnie inaczej rozwiązac nie pakując calej przestrzeni w jedno miejsce. Bo jest to karykatura. I czas leci szybciej zeby to niby zobrazowac ze caly dzien szedleś. Bezsens, stoje w osadzie i przeciez wiem kurna, ze o za tym pagorkiem obok rozjebanej estakady jest to miasto z ktorego przyszedlem i jak dobrze kamieniem rzuce to doleci... :/
Jestem Władcą wszechświata, Niszczycielem galaktyk!
------------------------------
"Jeśli chcesz mieć coś czego inni nie mają, rób coś czego inni nie robią"

Awatar użytkownika
Chewie
Kontakt:

Post autor: Chewie » 07 lis pt 2008, 11:24 am

Ja wczoraj zainstalowalem... najpierw fajnie.. fajny klimat.. i zaczyna sie gra... fajne tworzenie postaci.. tak mi sie wydawalo.. ale juz urodizny byly nudne i wogule beznadziejne.. ale w koncu mozna lazic.. grafa fajna.. klimat fajny i nawet fpp mi nie przeszkadza.. ale jakies to naciagane.. no ale oki... wylaze w klimatycznego Voulta i ... rozczarowanie.. jakos na podstawie filmikow wydawalo mi sie ze to bedzie lepiej wygladac... nie jest takie ladne jak myslalem ze bedzie... mimo ze grafe mam ustawiona na maxa... no pipboy wogule totalna sciema.. niczego tam nie moge znalesc.. malo przejrzyste... zarzadzanie inventory.. tez koszmar... no i wlaze do jakiegos budynku i sie gra wysypala.. wylazla do windy... smutek

generalnie narazie jestem na minus.. ale nie z tego powodu o jakim myslalem ze bede na minus czyli fpp

pkusy... balem sie ze nie bedzie zupelnie klimatu.. ale z tych narazie dialogow jakie mialem nie wyglada to az tak zle.. czasami sa nawet jakies jajcarskie txt.. i troche jednak chumoru Fallowego jest .. ale mimo wsyztko narazie jestem na minus.. fakt ze gralem moze godzinek i dopiero wylalzem z Voulta i tam mi sie ra powiesial.. moze dlatego jestem na minus.. pogramy zobaczymy czy sie cos zmieni...

Suchy

Post autor: Suchy » 07 lis pt 2008, 11:30 am

Solcz pisze:A nie lepiej tego power armora gwaltem i przemocą zapierdolic? :D:D:D

Podejrzewam, ze twardziel sie nie da :P

Awatar użytkownika
trefl
Kontakt:

Post autor: trefl » 07 lis pt 2008, 12:15 pm

na Xboxie juz 40h gameplaya i sie nie wiesza :) no ale PC to PC...

Awatar użytkownika
Chewie
Kontakt:

Post autor: Chewie » 07 lis pt 2008, 12:50 pm

Trefl.. narazie mam pirata:P bo dopiero dzisiaj bedzie w empiku kolekcjionerska wersja.. choc oryginal tez sie podono wiesza..

nes

Post autor: nes » 07 lis pt 2008, 1:03 pm

(gdyby nie to, ze nie chce treflowi arugmentow dostarczac to bym dodal od siebie, ze orginal tez sie czesto zawiesza... :P )

dialogow fajnych "w klmacie" znalazlem kilka wiec nie jest tak tragicznie, rozczarowal mnie na dzien dzisiejszy pentagon, wyobrazenie moje na temat tej konstrukcji bylo... bardziej śmiale niz to co przedstawili :- /

...i udalo mi sie w koncu npc'a przylączyc do teamu (robot kupiony), znale?liście jeszcze jakiś? :)

Awatar użytkownika
trefl
Kontakt:

Post autor: trefl » 07 lis pt 2008, 1:39 pm

pirtat na xboxa z 2tyg przed wydaniem gry sie nie wiesza.
npc mialem na chwile bo, tak jak pisal kaleb, ich AI dobija.

Kebab
Facebook: Beer Sex and BEER

Post autor: Kebab » 07 lis pt 2008, 2:35 pm

zdobylem powerarmor. ale niemoge go uzywac bo niemam skila. calkiem fajne rozwiazanie.

zauwazyliscie ze cripped limba leczy sie spaniem, stimpackiem, albo u lekaza. totalna porazka.

ostatnio wlazlem na mine, mialem cripped legs(i moglem dalej biegac). wziolem stimpacka i poszedlem dalej, zalosne

no i wraki samochodow ktore po ostrzelaniu zapalają sie i wybuchają !!!!

ale najbardziej mnie wkurwia to ze nie wykorzystali mozliwości konsol. gdyby w pelni wykorzystali mozliwości ps3 oraz pojemnośc plyty blue-ray (do 100gb) to mogli by zrobic 10 razy wiekszy świat) a tutaj mam 7gb gre na 100gb plycie. to tak jak wypuścic tetrisa na dvd.

do tego graficzne f3 (w porownaniu z innymi produkcjami na ps3) wygląda zalośnie.
.Kaweh Wahid.

Awatar użytkownika
Nico
Facebook: New Bayern
Kontakt:

Post autor: Nico » 07 lis pt 2008, 2:48 pm

ale po co mieli robic wiekszy? i tak zarobią na tytule :P

Awatar użytkownika
trefl
Kontakt:

Post autor: trefl » 07 lis pt 2008, 3:00 pm

ta to sa rzeczy ktore okrutnie wkurwiaja i utrudniaja wczucie sie w swiat:
-wrogie sobie miasta i osady oddalone od siebie o 2-3 min drogi i zyjace jakby nie wiedzialy o sobie nawzajem,
-jedna godzina snu (najkrotszy sen ktory mozna wybrac) leczy wszystkie polamane konczyny i przywraca zawsze 100% HP. zazywanie prochow, jetow, stimpackow nawet podczas walki trwa 0 sekund,
-wybuchajace wraki samochodow starsznie mnie zmartwily juz na trailerach sprzed miesiecy. ale jak od jednego zginilem, takiego ktory stal na pustyni z 200lat, zostal z niego tylko fragment zardzewialej karoseri, i zostal ostrzelany jedna seria, to sie wkurwilem
-wogole chujowo ze wszystcy na wastelandzie do siebie tylko strzelaja i zabijaja. w ten sposob swiat nie przetrwal by roku po wojnie.
-ale wciaz najbardziej mnie denerwuja beznadziejne dialogi i niewciagajace questy

juz 10lat temu oczekiwalo sie wiecej od gier

ODPOWIEDZ