LARP NAZI INSTYNKT 12.05.2012

sprawy spotkan
Szyna
Posty: 17
Rejestracja: 24 sie pn 2009, 12:00 am
Facebook: Tricity/Lębork/Sparta

LARP NAZI INSTYNKT 12.05.2012

Post autor: Szyna » 29 kwie ndz 2012, 8:51 pm

Renegade Airborne Division ma przyjemność zaprosić na Nazi Instynkt, larpa w klimacie dieselpunku/alternatywnej historii II wojny światowej. Wymagane klimatyczne stroje cywilne, podniszczone, pasujące do odgrywanej roli. Więcej informacji wkrótce !

Opis fabularny:
"Budynek w centrum małego miasteczka jest ostatnim schronieniem dawnych mieszkańców okolicy, po niemieckim bombardowaniu. Nazistowkie patrole przeczesują okolicę po przemarszu ostatniego szwadronu i nie szczędzą amunicji, na każdego kogo znajdą. Kolejny szwadron Niemców zmierza w stronę frontu, by zasilić główną armię, jednak ten szwadron ma mechy i czołgi. Nie będą okrążać budynku i bez potrzeby nadkładać drogi. Po prostu zrównają schronienie z ziemią. Czas ucieka, wróg może być u bram lada dzień. Jedynie alianckie wojska idące z przeciwnego kierunku mogą pomóc. Czy jednak będą na czas? Czy może lepiej brać nogi za pas i spróbować przedostać się do nich na własną rękę pomimo ostrzału? A może negocjować z Niemcami? A co jeśli wszystkich zabiją?
Pozostały przy życiu burmistrz trzyma wszystkich w ryzach, podnosi morale na wszystkie sposoby i obiecuje, że wszyscy wyjdą z tego żywi. Może ma jakiś plan? Może jednak jest nadzieja? Tymczasem tajemniczy rebeliant o pseudonimie Atlas nakłania do ucieczki. Twierdzi, że ma broń, która pozwoli wszystkim przedostać się do wojsk alianckich. To brzmi jak zbawienie, ale co jeśli się nie uda? Co jeśli ta broń nie wystarczy? Z drugiej strony, co jeśli plan burmistrza spali na panewce i wszyscy będziemy zgubieni? Czym dysponuje burmistrz, co dawałoby wszystkim szansę przeżycia?
Jesteśmy w potrzasku..."

Miejsce : opuszczony budynek zwany Rotmanką, lokalizacja : http://maps.google.com/maps?ll=54.30635 ... &t=h&hl=pl

Szyna
Posty: 17
Rejestracja: 24 sie pn 2009, 12:00 am
Facebook: Tricity/Lębork/Sparta

Re: LARP NAZI INSTYNKT 12.05.2012

Post autor: Szyna » 06 maja ndz 2012, 6:08 pm

Mały apdejcik sytuacji fabularnej :

Wszyscy wywodzicie się z francuskiego miasteczka Lembach, które znajdowało się nieopodal teoretycznie nieprzekraczalnej dla wojsk niemieckich Lini Maginota. Praktyka zweryfikowała teorię, stawiając was na stanowisku świadków zagłady swego rodzinnego miasta, zrównanego z ziemią przez Wojska Rzeszy, którym udało się przekroczyć fortyfikacje. Jako swoje schronienie obraliście jeden z budynków położonej nieopodal jednostki wojskowej, który nazwaliście „Azylem”, biorąc pod uwagę funkcję jaką dla was spełniał. Niemcom nie opłacało się zdobywać waszego budynku, więc póki co jesteście w miarę bezpieczni. Linia frontu przesunęła się około 2 kilometry za wasz Azyl, więc dookoła roi się od niemieckich patroli. Nie są to duże grupy, z reguły 2-3 żołnierzy. Mimo wszystko wyklucza to możliwość przebicia się do frontu nieuzbrojonym, nawet dużą grupą. Sytuację komplikują też wieści o nadchodzącym głównym pionie Armii Rzeszy, uzbrojonym w mechy i czołgi, które nie będą trudniły się zdobywaniem budynku, a po prostu zrównają go z ziemią jak resztę waszej miejscowości.

Awatar użytkownika
Zocik
Posty: 3592
Rejestracja: 31 lip pn 2006, 12:00 am
Kontakt:

Re: LARP NAZI INSTYNKT 12.05.2012

Post autor: Zocik » 07 lip sob 2012, 9:20 pm

jakas relacja?

Szyna
Posty: 17
Rejestracja: 24 sie pn 2009, 12:00 am
Facebook: Tricity/Lębork/Sparta

Re: LARP NAZI INSTYNKT 12.05.2012

Post autor: Szyna » 19 sie ndz 2012, 3:25 pm

http://www.renegade.com.pl/nazi.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Relacja to nie jest, ale jest link do fotek i gazetki larpowej.

ODPOWIEDZ