robota w Raichu na 2015

jak w tytule :]
Awatar użytkownika
Revrael
Facebook: Białystok

robota w Raichu na 2015

Post autor: Revrael » 11 wrz czw 2014, 1:15 am

Strzała

Przyszło mi do głowy wstępnie zapytać czy znajdzie się wśród braci i sióstr osoba władająca biegle niemieckim w mowie, reflektująca na robotę w Raichu ? Wynagrodzenie 1500 Euro miesięcznie (na rękę, chociaż będę się starał wytargować więcej - celuję w 1700) + ewentualna premia pod koniec sezonu (z reguły w wysokości ekstra pensji). Robota w zasadzie od kwietnia do października, umowa, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie - wszystko zapewnione, wszystko na legalu. Nie licząc szczytu sezonu turystycznego (lipiec, sierpień) napierdalania 7 dni w tygodniu jest w sumie lajt. Robota na stanowisku kasjera w niewielkiej, rodzinnej firmie.

Pomyślałem, że wrzucę te info najpierw tutaj - może ktoś będzie zainteresowany. Jeśli nie - za jakieś 2-3 miesiące rozpuszczę nici po znajomych.

Macie prawo pierwszeństwa.

Pozdrawiam
Rev

Awatar użytkownika
Marvin
Facebook: Nurnberg
Kontaktowanie:

Re: robota w Raichu na 2015

Post autor: Marvin » 22 wrz pn 2014, 3:37 am

Ja bym się na operatora koparko-ładowarki do raichu kopsoł, na miesiąc, dwa, poł roku... wszystko mi w sumie jedno, ojebało mnie państwo polskie z firmy i jestem w dupie.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Odpowiedz